Obsah, který vás posune dál

Obsahové strategie

Nemusíte se vydávat cestou pokus omyl. Připravím jasnou strategii, která vyzdvihne vaše silné stránky. Ušetřím vám čas tím, že ukážu co, kde, komu a jakým způsobem máte komunikovat.

Copywriting webů

Zjistím, co na stránkách potřebujete. Nastavím tonalitu – tedy způsob, jakým chcete na zákazníky mluvit. Následně navrhnu funkční rozložení stránek a pustím se do textů. Ty nakonec také zkorekturuji. 

Obsahový audit

Ukážu vám rezervy a příležitosti vašeho webu. V přehledném návodu pak navrhnu vylepšení, kterými docílíte srozumitelnější komunikace i účinnějšího obsahového marketingu.

Online i offline copywriting

Připravím funkční transakční i prodejní e-maily. Dodám obsah na sociální sítě i blog. Takový, který zaujme čtenáře i vyhledávače. Sepíšu texty pro bannery, PPC, PR, návody, spoty, letáky... Prostě vše, co potřebujete.

Klientům naslouchám. Až pak píšu

Seznámení

Ať opravdu mohu pomoci, tak vás prvně pochopím. Mám na to metody – hloubkový rozhovor, dotazník či telefonát. Záleží, co vám sedí.

Začátek tvorby

Z poznatků o vašem podnikání navrhnu nejvhodnější řešení textace, strategie či auditu. Připravím tak obsah, který vám poslouží roky.

Prostor pro vás

Výsledky předávám spolu s odborným komentářem. Vidíte je tak v širším kontextu. Budu ráda za vaše postřehy. Máte na ně rovnou dvě kola.

Finální práce

Copy odevzdávám a pokud chcete, postrčím ještě dál. Nasázím do CMS i newsletteru, domluvím grafiku či navazující kroky.

Tak do čeho se pustíme spolu?