Píšu pro firmy i jednotlivce napříč obory

Doporučení klientů

Honza Hájek

Zakladatel a šéf zážitkář, Zážitky.cz

Na Aleně mám rád tři věci. Tou první jsou texty, které dosahují o třídu výš než běžně. Tou druhou jsou její znalosti a přesah. A tou třetí je její schopnost práci kompletně zastřešit. Osloví partnery, připraví skvělé články, zkorekturuje, posune dál, zareportuje, vyhodnotí. Za mě spokojenost.

Marek Děngl

Jednatel, import a export, Balistas.cz

Ještě před spoluprací si Alena nastudovala rozdíly mezi jednotlivými vzduchovkami, luky, kušemi a dalším zbožím, které není úplně typické a známé. Díky tomu k nám její texty pasují. Cením si také toho, že dokáže práci dotáhnout. Ptá se, urguje ostatní zúčastněné. Úkoly tak nevyhnívají, ale realizují se.

Ing. Ondřej Doležel

Marketingový specialista, Medplus

Hledali jsme zkušenou copywriterku, která kromě kvalitních relevantních textů dodá také nápad, invenci a navrhne nejlepší obsahové řešení pro náš e-shop. S klidným srdcem mohu říci, že se povedlo. Alena přistupuje k práci svědomitě, dodržuje sjednané termíny a komunikace probíhá vždy hladce. Z sebe i celou naši firmu Medplus Alenu vřele doporučuji.

Ester Niemczyková

Marketing Coordinator, CCS

Alena je člověk velmi pracovitý a spolehlivý. Vždy nás mile překvapila rychlostí a kvalitou své práce. Její postřehy a komentáře k zadanému úkolu pro nás byly velmi poučné. Než se vrhla na zadání, vše si nejprve ujasnila, aby neměla žádné pochybnosti, a pak výsledný text byl opravu tip top. Pokud nevíte, kde najít fajn copywritera, už dále nehledejte, právě jste našli.

Zdeněk Sekera

CEO a spoluzakladatel, ZAZUMi

Od spolupráce s Alenou jsem si sliboval hlavně to, že v rámci našeho nově vzniklého e-shopu budu mít někoho, kdo nám pomůže s popiskami produktů a kategorií. To byl můj hlavní požadavek. 

Realita: Od úvodní schůzky a přípravy zkušebních popisků uplynulo hodně času. Od původního záměru popisovat produkty a kategorie se spolupráce posunula do úplně jiné roviny. S Alenou se nám povedlo naučit kolegy v interním týmu, jak správně produkty a kategorie tvořit. Alena už na obsah jen dohlíží. Kvalitní obsah si tím pádem dokážeme dělat z větší části sami, což hodnotím velmi pozitivně. 

Konkrétní přínosy: Alena nás naučila, jakým způsobem tvořit kvalitní a chytlavý obsah. Naše spolupráce se vyvinula tak, že spolu řešíme například přípravu klíčových slov, konzultujeme věci na úrovni vývoje systému, UX prvky, marketingové aktivity... 

Doporučení: Spolupráci hodnotím strašně dobře :-). Vřele doporučuji! Na Aleně si vážím, že vždy dodá práci ve velmi vysoké kvalitě a hlavně včas. To je dnes velká devíza. Moc důležité je, že jako copywriterka má velké přesahy i do jiných oblastí. Její řešení tak mají smysl a hlubší význam, použitelný nejen v copy.

Věra Veitová

Lektorka jógy a pilates, celostní terapeutka

Své první webovky jsem si tvořila sama. A protože nejsem žádný IT expert, tak to podle toho vypadalo. Příliš mnoho textu i nabídek mé práce, která má široký záběr. Proto jsem se rozhodla vyhledat profíka. Moje dcera mi doporučila Alču, viděla jsem její práci a hned jsem se rozhodla ji kontaktovat. Slovo dalo slovo a spolupráce započala. 

To jsem ovšem netušila, že budu muset zodpovědět asi 60 otázek, které jsem si nikdy nekladla, ale které, jak jsem zjistila při poctivém zkoumání a odpovídání, jsou nesmírně důležité k tomu, aby člověk na webu prezentoval to, co opravdu potřebuje sdělit a přitáhl takové lidi, které chce zaujmout. Sice jsem se u toho pěkně zapotila, ale výsledek předčil veškerá moje očekávání. Mám krásný, strukturovaný, přehledný, funkční web se super texty i fotkami. A... přivedl mi nové zákazníky :)

S Alčou je nádherná spolupráce. Musím říct, že ze mě dostala i to, o čem jsem si nemyslela, že mám. Reagovala i na moje dotazy ihned a vyzdvihla bych její velkou trpělivost se mnou. Má můj obrovský obdiv, fakt umí a je profík ve svém oboru. No a ještě dodávám, že jsem ji přemluvila, aby se mi o stránky starala, protože nikoho lepšího bych asi nenašla nebo spíše hledat nechci. Jsem nadmíru spokojená.

Martina Pojarová

Ředitelka Pečovatelského centra Prahy 7

Alenu jsme oslovili s nadějí, že dokáže pohnout s naším starým webem. Byl nepřehledný, nečtivý a špatně se s ním pracovalo. Ještě než došlo na psaní, Alena připravila podklady s řadou trefných dotazů. Ujasnili jsme si tak, co klienti i my na stránkách potřebujeme. Díky tomu texty opravdu fungují. Samotný copywriting ale představoval jen zlomek práce. Kromě něho nám pomohla s výběrem dodavatele webu, hlídala termíny i zúčastněné osoby, urgovala, reportovala. Prostě tlačila práci vpřed. Bez ní by se stránky nikdy nepodařilo spustit ve slíbeném termínu i rozsahu. Za to Aleně posíláme velký dík.

Richard Sabol

Lékař a majitel apartmánu Letokruh na Kvildě

Chcel som web k apartmánu a Alena mu dala príbeh. Výborne reagovala na moje podnety, diskusia bola konštruktívna a práca dodaná v termíne. Výstižné úvody jednotlivých stránok zaujmú a nútia vás pokračovať v čítaní. Alena do textov zpracovala aj mnoho vecí, ktoré sú napojené na miesto a lokalitu apartmánu. Výborné je občasné zasadenie konkrétnej exaktnej informácie - např. v tejto pekárni majú skvelú špecialitu. To dáva čitateľovi interakciu s miestom. Alena má ťah na bránku, ale pri tom dokáže byť nevtieravá a pokorná. Určite ju možem odporučiť!

Kornélia Faklová

Architektka na volné noze 

Môj web fungoval roky, ale nemal žiadnu koncepciu a texty boli máloslovné alebo príliš doslovné. Preto som vďačná, že prišla Alena. Dala mu príbeh a hodnotu. Dostala som texty, ktoré vystihnú moju prácu a oslovia nových klientov. Okrem iného mi veľmi vyhovoval jej štýl komunikácie, spôsob akým nastavila a viedla našu spoluprácu. Ak by som mala odporúčiť copywritera, je to práve ona.

Kristýna Veitová

Zakladatelka festivalu, Cest Fest

Potřebovala jsem atraktivní texty na web zaměřený na cestovatelské přednášky a festival. Nečekala jsem, že Alena bude zjišťovat před psaním tolik věcí. Pro mě to byly otázky k zamyšlení nad celým projektem a pomohly nám si uvědomit řadu věcí. Alena vše dodala v termínu. Pravidelně jsme konzultovaly. Rozhodně doporučuji. Kvalita práce a spokojenost zákazníka je pro ní maximálně důležitá.

Napíšeme další příběh spolu?